Merino vilnos šalmukai maži

Merino vilnos šalmukai 6-24 mėn.

30.00€

  • Prekės kodas: vsalmukmazi
  • Prieinamumas: 5
  • Be PVM: 30.00€

Galimi pasirinkimai

Merino vilnos šalmukas vienas iš geriausių ir patogiausių kepuryčių vaikams. Didžiausias šalmukų pliusas - nereikia papildomai šaliko, nes yra prailgintas, pilnai dengia pečius. Dailiai ir patikimai apgaubia vaiko veiduką. Minkštučius šalmukus be jokių sunkumų patys savarankiški vaikučiai apsimaus. Dvigubas mezginys apsaugo vaiką nuo vėjo ir šalčio, neleidžia sušalti ir perkaisti. Tad šalmukai tiks ilgam buvimui lauke ir aktyviam judėjimui. Jūsų vaikutis vertas geriausio, ką mes galime suteikti su mūsų aukščiausios kokybės, merino vilnos megztais rūbeliais. Merino vilna yra tobuliausias siūlas vaikučiui.

Woolline.eu megztas šalmukas iš 100% merino vilnos, puikiai garina drėgmę, tuo pačiu palaiko pastovią kūno temperatūrą. Merino vilnos šalmukas visiškai „nekanda“, malonūs liesti, nedirgina odelės, dėl natūralios ir ypač plonos merino vilnos beveik nesiburbuliuoja. Iš turimos spalvų gamos tikrai rasite jūsų vaikučiui labiausiai tinkančią.

Priežiūra: Primename, kad svarbiausia merino vilnos mezginių priežiūros priemonė yra vėdinimas. Visada žiūrėti skalbimo instrukcijas, kurios yra prie gaminio pritvirtintoje priežiūros etiketėje. Skalbti skalbimo mašina naudojant vilnos/rankinį plovimo režimą arba skalbimą rankomis, taip pat tinka ir sausas valymas. Gaminys tarnaus ilgiau, jei bus švelniai skalbiamas rankomis. Rekomenduojame visada naudoti skalbimo maišelį ir prieš plovimą mezginius išversti į ,,blogą‘‘ pusę. Skalbti žemoje vandens temperatūroje, bet ne didesnėje nei 30 laipsnių.

Tikslias gaminių priežiūros instrukcijas rasite svetainės apačioje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras